Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’ten Ali Koç ve Aziz Yıldırım’a çok sert tepki! ‘Haddini bilsin’

Gündeme dair açıklamalarda bulunan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Fenerbahçe’de başkanlık için yarışan Aziz Yıldırım ve Ali Koç’a sert tepki gösterdi. 

‘NASIL BİR KONGRE OLDUĞUNU GÖRDÜK’

Fenerbahçe’nin kongresi için konuşan Dursun Özbek, “Kongrelerini izledik, Küfür, kafir, saldırma… Nasıl bir kongre olduğunu gördük. İki başkan adayı var, biri terk ediyor, öteki tek başına konuşuyor. Bunu Türk kamuoyu yorumlamalı.” ifadelerini kullandı.

‘TÜRK SPORUNA HİÇBİR FAYDASI OLMAYAN YAYIN’

Ali Koç ve Aziz Yıldırım’ın bir araya geldiği yayın hakkında Dursun Özbek şu sözleri dile getirdi:

“Akşam iki başkan televizyon kanalında buluştular. İki spor adamı buluşuyor diye insanlar izledi. Tamamen kayıkçı kavgası. Futbolla, sporla ilgili olmayan tartışmalar. Türk sporuna hiçbir faydası olmayan yayın oldu. Yayın zaten zamanında bitmedi, kesildi diye düşünüyorum. Onlara tavsiyem Türk spor tarihini öğrensinler, gelip açtığımız sergiyi gezsinler. Türkiye’nin en büyük spor kulübü kimmiş, öğrenmiş olurlar.”

ALİ KOÇ’A SERT SÖZLER

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a sert sözlerle yüklenen Dursun Özbek, Ali Bey haddini bilsin. Yalıda büyümüş zengin çocuğu olmak, böyle hadsiz konuşmayı gerektirmez. Galatasaray Başkanı hakkında konuşurken, iki kez düşünsün. Sağda, solda sallamaya benzemez. Dikkat etsin!” dedi.

AZİZ YILDIRIM’A TEPKİ

Aziz Yıldırım’a da tepki gösteren sarı-kırmızılı ekibin başkanı, “Aziz Bey ikili, mikili bir şey söyledi ama kendisi destede yok.” açıklamasını yaptı.

‘AYARLARINI BOZDUK!’

Ayrıca Dursun Özbek sözlerine şu şekilde devam etti: İki tane başarısız başkan konuştu. Bu tavırlarla zaten başarılı olamazlar, mümkün değil. Galatasaray’ın başarılarını yaşamaya devam edecekler. Galatasaray’ın başarı silsilesi, ayarlarını bozdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir